Garbage Garage – Simulace na vrakovišti ✔

Garbage Garage – Auto hra v prohlížeči

Hry v prohlížeči z Upjers

Garbage Garage – Simulace na vrakovišti

Zažij zábavnou simulaci vrakoviště ve tvém prohlížeči. V zábavné hře Garbage Garage stavíte své vlastní vrakoviště. V určitých časových intervalech si můžete koupit staré auta, které pak demontujete a díly pak jednotlivě prodáváte. Takto si vyděláte peníze, ve hře zvané GDolary se kterými si vrakoviště můžete dále vylepšit.


Garbage Garage

Vrakoviště pro všechny

V pestré online hře Garbage Garage zažijete úžasný herní setting. Staráte se o své vlastní vrakoviště.

Idea hry s vrakovištěm

Simulace Garbage Garage vám nabízí mnoho herních možností a jedinečný herní setting.

Tvé vlastní vrakoviště ve hře Garbage Garage
Tuning vozidel je důležité pro soutěže
Ludolfs - Manni
Atraktivní dáma ve hře Garbage Garage

Funkce vrakoviště

Zde můžete začít s opravdu vynikající hrou. Garbage Garage je online hra kterou můžete hrát zdarma přímo ve vašem prohlížeči. Je to simulační hra která pobaví každého, jestli mladý nebo starý. Cíl hry je stále vylepšovat své vrakoviště, demontovat a prodávat části automobilů a vydělávat si co nejrychleji a nejvíce peněz k dalšímu vylepšení svého vrakoviště. Bojujte v průběhu hry proti jiným hráčům a ukažte, že jste ten nejlepší manažer. Demontujte vaše vozidla a prodávejte jednotlivé částky za nejlepší cenu. Jestli brzdy, baterii, nebo zrcadla.

Garbage Garage – Energie

Abyste mohli ve hře Garbage Garage demontovat automobily, tak potřebujete energii. Každé 3 minuty se vám postupně doplní energie. S pomoci a dostatkem energie demontujete různé vozidla a prodáváte jednotlivé díly za nejlepší cenu. Vše co k registraci potřebujete je jen internetové připojení, jeden počítač a emailovou adresu. Když budete dobře plánovat, tak se už rychle s vás stane výborný manažer který si pak může dovolit postavit si své vlastní auto se kterým pak můžete bojovat proti jiným hráčům. Za prémiovou měnu, zvané kačky, si můžete ve hře odemknout různé prémiové funkce, které vám hraní ulehčí.

Ludolfs - Peter
Měř se s tvým vozidlem se soupeři v aréně ve hře Garbage Garage

Hrát zdarma: Hry od Upjers

Fascinují staré i mladé. Řeč je o online hrách v prohlížeči. Už od roku 2006 vyvíjí Bamberská společnost Upjers hry v prohlížeči. Jedinečné a pestré online hry zaujímají milióny lidí po celém světě. Nabízí jim zábavu a nechají se hrát zcela zdarma. Vše co je zapotřebí je počítač, internetové připojení a emailová adresa.

Forum - Garbage Garage