Zábava v online hře » Garbage Garage – Upjers.com ✔

Garbage Garage – Zážitek na vrakovišti

Hry v prohlížeči z Upjers

Garbage Garage – Zábava v online hře

Garbage Garage vám nabízí skvělou zábavu na vrakovišti. Demontujte auta, prodávejte auto díly za nejlepší cenu a vydělejte si takto na vylepšení vašeho vlastního vrakoviště. Čím více peněz – ve hře zvané GDolary – si vyděláte, tím lépe a rychleji si můžete vrakoviště vytavit. Ukažte, že jste ten pravý manažér.


Garbage Garage

Objevit online hry

Objevte bezplatný svět online her. Garbage Garage vám nabízí mnoho možností. Zažijte zábavnou hru s vrakovištěm.

Online zábava pro všechny

Garbage Garage pobaví mladé i staré hráče. Pestrá simulace vrakoviště je hra pro každého.

Tvé vlastní vrakoviště ve hře Garbage Garage
Tuning vozidel je důležité pro soutěže
Ludolfs - Manni
Atraktivní dáma ve hře Garbage Garage

Funkce online her

V online hře Garbage Garage máte k dispozici mnoho skvělých funkcí. Objevte skvělé možnosti zařízení svého vlastního vrakoviště. Upravte si svůj areál s jedinečnými věcmi, zařiďte si další parkoviště pro vaše auta a použijte dodatečné oblasti ve hře. Garbage Garage vám nabízí pestrý výběr mnoho funkcí hry. Zažijte online hru s vrakovištěm ve vašem prohlížeči.

Hrát zdarma online hry

Ještě neznáte onlie hry v prohlížeči? Tak hned začněte hrát zdarma. Vše co potřebujete je jen počítač, připojení k internetu a funkční emailovou adresu. Jsou-li tyto předpoklady splněné, tak můžete ihned začít hrát. Samozřejmě zdarma. Potom už hned začínáte se hrou. Po tutoriálu, kde je vysvětleno jak hra funguje, začínáte s malým vrakovištěm a malými vozidly. Demontujete je a prodáváte pak jednotlivě díly a šetříte si takto na vylepšení vašeho vrakoviště.

Ludolfs - Peter
Měř se s tvým vozidlem se soupeři v aréně ve hře Garbage Garage

Nyní zažít zdarma: Hry od Upjers

Nechají se hrát zdarma. Už od roku 2006 vyvíjí Bamberská společnost Upjers takzvané online hry v prohlížeči. To jsou bezplatné online hry, které se dají hrát přímo v prohlížeči bez jakýchkoliv instalací a downloadů softwaru. Milióny lidí se s těmito hrami baví.

Forum - garbagegarage