Garbage Garage: super auta hry zdarma

Garbage Garage – Demontovat auta v prohlížeči

Hry v prohlížeči z Upjers

Garbage Garage – Skvělá zábava s auty

Tato online hra vám nabídne jedinečnou zábavu. Protože v online hře Garbage Garage vám Uwe, Peter a Manni Ludolf hru představí a ukážou ti všechny funkce hry. Tito známé hvězdy z televize ti přes celou hru dávají tipy a informace. Skvělé zážitky jsou takto zaručené.


Garbage Garage

Na vrakoviště

V pestré online hře Garbage Garage zažiješ jedinečný herní setting. Stavíš své vlastní vrakoviště a staráš se o něho.

Super auta hry – Skvělé funkce

V pestré online hře Garbage Garage tě očekávají skvělé funkce super auta hry. Zde můžeš postavit své vlastní vrakoviště.

Tvé vlastní vrakoviště ve hře Garbage Garage
Tuning vozidel je důležité pro soutěže
Ludolfs - Manni
Atraktivní dáma ve hře Garbage Garage

Garbage Garage – Příběh

V online hře Garbage Garage vás očekávají skvělé automobily, mnoho možností hry a skvělé herní scenário. Sami rozhodujete jak se hra vyvíjí a staráte se o své vlastní vrakoviště. Na rampě na vašem areálu pak jednotlivě prodáváte vaše auto díly za GDolary. S těmito penězi si pak můžete vrakoviště krok po kroku vylepšit.

Zažít skvělé auto hry

Prozkoumejte jedinečný svět hry Garbage Garage a hned si založte svůj vlastní účet. Samozřejmě zdarma. Vše co potřebujete je funkční emailovou adresu, počítač a připojení k internetu. Splníte-li tyto požadavky, tak můžete ihned začít. Své uživatelské jméno si můžete samozřejmě sami vymyslet. Ludolfovi vám pak k začátku hry pomůžou a vysvětlí vám funkce hry. Takto rychle poznáte hru a její funkce. Víte jak nejlépe demontovat vozidla a jak si nejlépe vydělat GDolary za které si stále můžete vylepšovat vaše vrakoviště.

Ludolfs - Peter
Měř se s tvým vozidlem se soupeři v aréně ve hře Garbage Garage

Hratelné zdarma: Hry od Upjers

Od roku 2006 vyvíjí Bamberská společnost Upjers GmbH & Co. KG bezplatné online hry. Kolem 30 her je momentálně v portfoliu firmy a pokrývá různé žánry. Ke hrám od Upjers patří i auto hra Garbage Garage.

Forum - Garbage Garage