Pestrá hra s vrakovištěm » Garbage Garage

Garbage Garage – Zábava s auty

Hry v prohlížeči z Upjers

Garbage Garage – Pestrá hra s vrakovištěm

V pestré simulační hře s vrakovištěm Garbage Garage stavíš své vlastní vrakoviště. Prodáváš jednotlivě částky demontovaných vozidel za nejlepší cenu. Komunikuješ s tvými virtuálními kamarády a navzájem si pomáháte. Objev možnosti v této skvělé online hře.


Garbage Garage

Garbage Garage – Oblíbená hra

Na televizi jsou velice oblíbení: Známí majitelé vrakoviště Ludolfovi. Vysvětlí vám všechny důležité funkce ve hře.

Zážitek ve hře

Tento koncept hry je jedinečný. Protože ve hře Garbage Garage vedete své vlastní vrakoviště.

Tvé vlastní vrakoviště ve hře Garbage Garage
Tuning vozidel je důležité pro soutěže
Ludolfs - Manni
Atraktivní dáma ve hře Garbage Garage

Vrakoviště v prohlížeči

Garbage Garage vám nabízí zábavu na vrakovišti a to přímo ve vašem prohlížeči. Zažijte dohromady s Lodolfovy jedinečnou online hru. Takto vás Ludolfovi doprovází skrz celou hru a ukážou vám nejdůležitější funkce hry. Zažijte tuto jedinečnou online hru a postavte vaše vlastní vrakoviště dle vašich představ.

Bezplatná zábava s auty

Začínáte s malým typem vozidel, které k začátku hry dostanete občas dovezené. Ve hře Garbage Garage začínáte takto pomalu s malými auty, ale už brzo budete moci demontovat náklaďáky, tanky a dokonce i letadla a ponorky. Krok po kroku si vyděláte takzvané GDolary, to je měna ve hře se kterou si můžete své vrakoviště stále vylepšit. Na rampě demontujete vozidla. Díly pak prodáváte za nejlepší cenu na trhu.

Ludolfs - Peter
Měř se s tvým vozidlem se soupeři v aréně ve hře Garbage Garage

Hrát zdarma: Hry od Upjers

Během několik roků dosáhli hry v prohlížeči veliké oblíbenosti. Milióny hráčů po celém světě hrají bezplatné online hry v prohlížeči. Už od roku 2006 vyvíjí Bamberská společnost Upjers hry v prohlížeči. K tomu patří i simulační hra Garbage Garage.

Forum - Garbage Garage