Auto hry v prohlížeči: Garbage Garage

Garbage Garage – Tvé virtuální vrakoviště

Hry v prohlížeči z Upjers

Garbage Garage – Auto hry v prohlížeči

Kdo chce zažít online auto hry, ten je v naší hře s vrakovištěm správně. V této hře v prohlížeči se vžijete do role recyklátora a stavíte své vlastní vrakoviště. Při tom vám stojí k dispozici různé možnosti. Postavte krok po kroku vaše vrakoviště a zažijte velkou zábavu auto hry.


Garbage Garage

Online auto hry

S mnoha funkcemi nabízí hra Garbage Garage všem fanouškům online her ultimativní zábavu v prohlížeči.

Hry pro každého

Online hry v prohlížeči zaujímají hráče každého věku. K tomu patří i online hry s auty které se dají hrát zdarma.

Tvé vlastní vrakoviště ve hře Garbage Garage
Tuning vozidel je důležité pro soutěže
Ludolfs - Manni
Atraktivní dáma ve hře Garbage Garage

Garbage Garage – Obsah hry

Ve hře Garbage Garage, vzrušující hře s vrakovištěm, vylepšujete své vrakoviště. Začínáte na malém vrakovišti s malým vybavením. Zde demontujete nejprve malé automobily. Později i velké náklaďáky, tanky a letadla. Díly pak můžete prodat a vydělat si takto na lepší výbavu. Garbage Garage vám nabízí skvělou zábavu v prohlížeči.

Možnosti hry

Objevte možnosti této zajímavé online hry. Ve hře Garbage Garage se staráte o své vrakoviště a pomalu ho vylepšujete. Během hry vám Ludolfovi dávají typy jak nejlépe začít a na práci. Zažijte dohromady s Manni, Uwe a Peter fascinovaný svět auto hry online a začněte hrát zdarma. Vše co potřebujete je jen funkční počítač, internetové spojení a platnou emailovou adresu. Pak můžete hned začít hrát.

Ludolfs - Peter
Měř se s tvým vozidlem se soupeři v aréně ve hře Garbage Garage

Bezplatná zábava ve hře: Upjers-Games

Od roku 2006 vyvíjí Bamberská firma Upjers online hry v prohlížeči. Tyto barevné a zábavné hry se dají hrát zdarma a bez jakýchkoliv downloadů softwaru nebo instalací. Všechny hry se dají hrát přímo v prohlížeči.

Forum - Garbage Garage