Auto hry zdarma » Garbage Garage - Upjers.com

Garbage Garage – Vrakoviště v prohlížeči

Hry v prohlížeči z Upjers

Garbage Garage – Zážitek ve hře s auty

Ve hře Garbage Garage stavíš své vlastní vrakoviště na kterém demontuješ různé automobily a díly aut prodáváš. Při tom máš možnost tvé věci prodat za nejlepší cenu. Se hrou Garbage Garage máš možnost zažít auto hru zdarma.


Garbage Garage

Auto hry zdarma

Online hra Garbage Garage ti dává možnost zkusit hrát tuto hru zdarma a vyzkoušet různé funkce hry.

Zábava ve hře pro všechny

Je to zábava pro staré a mladé. Online hry jako je Garbage Garage dají hráčům možnost zažít skvělou auto hru zdarma.

Tvé vlastní vrakoviště ve hře Garbage Garage
Tuning vozidel je důležité pro soutěže
Ludolfs - Manni
Atraktivní dáma ve hře Garbage Garage

Garbage Garage – Příběh

Garbage Garage ti nabízí jedinečný setting. Na jednom dost přehledném areálu vlastníš své malé vrakoviště, demontuješ a prodáváš pak vraky. Za díly auta si vyděláš GDolary. Čím více GDolarů jsi vyděláš, tím více možností ve hře budeš mít. Takto si třeba můžeš ozdobit tvé vrakoviště. Zažij bezplatnou online hru Garbage Garage.

Fascinovaný svět na vrakovišti

Garbage Garage vám nabízí ideální místo, kde můžete hrát hru zdarma. Konec konců se dá hra hrát zdarma přímo v prohlížeči. Vše co je ke hře zapotřebí je funkční počítač, internetové připojení a platnou emailovou adresu. Jakmile jsou tyto požadavky splněné, tak se můžeš ihned a zdarma do hry registrovat. V tutoriálu vám Ludolfovi presentují jak se hra hraje a na co se má dávat pozor. Takto vás známí z televize provádí hrou. Ponoř se do fascinovaného světa, této mimořádné online hry.

Ludolfs - Peter
Měř se s tvým vozidlem se soupeři v aréně ve hře Garbage Garage

Objev zdarma: Hry od Upjers

Objev bezplatné hry od Upjers. Už od roku 2006 Bamberský vývojář provozuje bezplatné online hry, které se dají hrát v prohlížeči. Není zapotřebí downloadů nebo instalace programů.

Forum - Garbage Garage