Garbage Garage – Zábava v browser hry ✔

Garbage Garage – Hra s vrakovištěm

Hry v prohlížeči z Upjers

Garbage Garage – Zábava v prohlížeči

Tato online hra má jedinečný herní setting. Ve hře Garbage Garage, bezplatné browser hry Bamberského vývojáře Upjers, stavíte své vlastní vrakoviště. Začínáte pomalu ale už brzo se to rozjede a můžete demontovat ne jen malé vozidla, ale i náklaďáky, letadla, lodě a tanky. Díly pak prodáváte za nejlepší cenu a vyděláváte si takto k vylepšení vašeho vrakoviště.


Garbage Garage

Bezplatné online hry

Bezplatné online hry jako je Garbage Garage nabízí skvělou grafiku a takto zaručí rozmanitost hry a mnoho zábavy, tak jako gameplay.

Zábava pro každého

Garbage Garage je hra pro mladé i staré hráče. Zažijte jedinečnou zábavu v simulaci vrakoviště.

Tvé vlastní vrakoviště ve hře Garbage Garage
Tuning vozidel je důležité pro soutěže
Ludolfs - Manni
Atraktivní dáma ve hře Garbage Garage

Funkce browser hry

Online hry vám nabízí mnoho zábavy a funkcí. Tohle platí samozřejmě i pro hru Garbage Garage. Hráč začíná s malým vrakovištěm a jednou rampou na které demontuje dovezené vozidla. Na trhu pak prodává jednotlivé části za nejlepší cenu a vydělává si takto peníze na vylepšení svého vrakoviště. Garbage Garage hráči umožní skvělou zábavu a výborný setting hry.

Bezplatné online hry

Během krátké doby nyní patří k nejoblíbenějším hrám: Řeč je o online hrách z auty. Milióny hráčů po celém světě denně hrají tento typ her. Počítač s internetovým připojením, platná emailová adresa je vše co je zapotřebí. Po registraci můžete ihned začít hrát. Samozřejmě zdarma bez jakýchkoliv downloadů a instalací softwaru. V tutoriálu poznáte nejdůležitější funkce hry. Potom můžete začít hrát a postavit si své vrakoviště dle svých představ. Při tom vám stojí ve hře mnoho zajímavých funkcí k dispozici.

Ludolfs - Peter
Měř se s tvým vozidlem se soupeři v aréně ve hře Garbage Garage

Hrát zdarma: Hry od Upjers

Hry v prohlížeči se dají hrát zdarma. Od roku 2006 už vývojář Upjers GmbH & Co. KG vyvíjí bezplatné online hry. Tyto hry se dají hrát zdarma přímo v prohlížeči. Není zapotřebí jakýchkoliv downloadů nebo instalací softwaru. Stačí jen málo kliknutí myší a už můžeš začít hrát.

Forum - garbagegarage