Jedinečné tuning online hře v prohlížeči » Garbage Garage

Garbage Garage – Zážitek s vylepšováním auta

Hry v prohlížeči z Upjers

Garbage Garage – Zážitek s vylepšováním auta

Je to zábavné, pestré a obsahuje mnoho šrotu. Mluvíme o online hře Garbage Garage, jedinečné tuning online hře v prohlížeči. Ve hře Garbage Garage se staráte o své vlastní vrakoviště a stále ho vylepšujete. Dostáváte neustále staré vozidla které pak demontujete a prodáváte pak díly. S prodejem si vyděláte peníze za které si vaše vrakoviště neustále vylepšujete.


Garbage Garage

Oblíbené vrakoviště

Tato tuning online hra v prohlížeči je jedinečná. Zažijte Garbage Garage, pestrou a fascinovanou online hru ve vašem prohlížeči.

Idea online tuning hry

Garbage Garage může se svou jedinečnou ideí překvapit a přesvědčit. Ve hře obchodujete s auto díly a splňujete různé napínavé úlohy.

Tvé vlastní vrakoviště ve hře Garbage Garage
Tuning vozidel je důležité pro soutěže
Ludolfs - Manni
Atraktivní dáma ve hře Garbage Garage

Funkce tuning hry

Ve hře s vrakovištěm, Garbage Garage, vás očekává jedinečný herní zážitek a mnoho funkcí. Zde demontujete vozidla a prodáváte pak jednotlivé částky za GDolary za které si pak vylepšujete vaše vrakoviště. K začátku demontujete malé vozy, ale už brzo dostanete větší a lepší vozidla. Takto krok po kroku postupujete dále ve hře. Čím více GDolarů máte, tím rychleji a lepší vylepšení si můžete koupit. A čím lepší vozi dostanete, tím více si vyděláte.

Hrát Garbage Garage zdarma

Jako online hra v prohlížeči ze žánru tuning her, můžete hrát Garbage Garage zcela zdarma. Vše co je zapotřebí je inernetové připojení, funkční počítač a emailovou adresu. Jakmile tyto požadavky splníte, tak se ihned můžete zdarma registrovat a začít se hrou. Ludolfovi vám k začátku hry vysvětlí nejdůležitější funkce hry. Objevte tuto skvělou a pestrou hru a začněte stavět své vlastní vrakoviště dle vašich představ.

Ludolfs - Peter
Měř se s tvým vozidlem se soupeři v aréně ve hře Garbage Garage

Zdarma: Hry od Upjers

Od roku 2006 už Bamberský vývojář Upjers programuje online hry v prohlížeči. Tyto rozmanité hry se dají hrát zdarma bez jakýchkoliv downloadů přímo v prohlížeči. Hry od Upjers obsahují mnoho žánrů. Od simulace zahrady, přes action až ke hrám s auty.

Forum - Garbage Garage