Garbage Garage - Zažít bezplatné simulace

Garbage Garage – Hra s vrakovištěm

Hry v prohlížeči z Upjers

Garbage Garage – Zažít bezplatné simulace

Nabízí mnoho zábavy: Bezplatné simulační hry. V pestrých online hrách se hráči můžou vžít do různých rolí. V online hře Garbage Garage hráči stavějí své vlastní vrakoviště a vydělávají prodejem autodílů peníze. Čím více vydělají, tím lépe a rychleji si můžou vylepšit své vrakoviště.


Garbage Garage

Bezplatné simulační hry

Kdo chce zažít bezplatné simulace, pro toho je online hra Garbage Garage s vrakovištěm přesně to co hledá.

Hra v prohlížeči s vrakovištěm

Ve hře Garbage Garage stavíte své vlastní virtuální vrakoviště. Demontujete automobily, vyděláváte si peníze a vylepšujete dále své vrakoviště.

Tvé vlastní vrakoviště ve hře Garbage Garage
Tuning vozidel je důležité pro soutěže
Ludolfs - Manni
Atraktivní dáma ve hře Garbage Garage

Garbage Garage – Idea

Kdo o tom nesní vyzkoušet nové možnosti obchodování? Auto online hry jako je třeba Garbage Garage tyto sny umožní a při tom s velkou zábavou. V této online hře staví hráči své vlastní vrakoviště. Můžou se virtuálně skamarádit s jinými hráči a navzájem si pomáhat. K tomu se dá hra Garbage Garage hrát zcela zdarma.

Hrát bezplatné simulace

Počítač s připojením k internetu a funkční emailová adrese – to je vše co je zapotřebí, aby jste mohli začít zdarma hrát. Protože online hry v prohlížeči se dají hrát zdarma. Tyto barevné, rozmanité hry jsou čím dále oblíbenější. Milióny hráčů hrají pravidelně tento typ her. Bezplatné simulační hry jsou obzvlášt oblíbené. Jejich rozmanitost stačí od simulace statku, zoologické zahrady až po komplexní tuning simulace jako je Garbage Garage. Hra Garbage Garage definuje ve svém žánru nové standardy a zaručuje velkou zábavu.

Ludolfs - Peter
Měř se s tvým vozidlem se soupeři v aréně ve hře Garbage Garage

Objev teď zdarma: Hry od Upjers

Od roku 2006 už Bamberský vývojář Upjers publikuje online hry. K tomu patří i Garbage Garage. Tyto online hry se dají hrát zdarma přímo v prohlížeči bez jakýchkoliv downloadů. V nabídce společnosti Upjers můžete naleznout více než 30 různých her. Od simulace zoologické zahrady, lunaparku, akčních her jako Upologus, dobrodružných her jako Secret Relict až po auto hry jako je Garbage Garage.

Garbage Garage - Forum