Online hra s auto recyklátor >> Garbage Garage

Garbage Garage – Zábava na vrakovišti

Hry v prohlížeči z Upjers

Garbage Garage – Online hra s auty

Ve hře Garbage Garage se staráš o své vlastní vrakoviště. Demontuješ auta které ti jsou dovezené na vrakoviště. Potom ty demontované díly jednotlivě prodáš a vyděláš si tak hezké penízky za které si krok po kroku můžeš tvé vrakoviště vylepšit. Konec konců chceš mít to nejhezčí a nejlepší vrakoviště na světě.


Garbage Garage

Zábava ve hře pro všechny

Garbage Garage nabízí mnoho zábavy a je to hra pro mladé i staré.

Setting vrakoviště

Jako hra v prohlížeči tato hra nabízí mimořádný setting hry. Zažij život na vrakovišti a začni zdarma hrát.

Tvé vlastní vrakoviště ve hře Garbage Garage
Tuning vozidel je důležité pro soutěže
Ludolfs - Manni
Atraktivní dáma ve hře Garbage Garage

Garbage Garage – Idea hry

Zde vás očekává mimořádná hra a idea hry. V online hře Garbage Garage se naučíte demontovat auta a prodáváte pak díly za peníze se kterými si stále a stále vylepšujete vaše vrakoviště. Objevte zajímavé funkce a zažijte bezplatnou hru Garbage Garage. Splňte úlohy a dostaňte odměny.

Nejlepší auto recyklátor na světě

Váš cíl v této zábavné hře je opravdu ctižádostivý. Chcete se stát nejlepším šroťákem celého světa. Proto pilně pracujete na stavbě vašeho šrotiště. Samozřejmě začínáte pomalu. K začátku demontujete jen malá auta, ale už brzo vás bude znát dost lidí a musíte expanzovat. Dostanete stále lepší a větší auta které pak demontujete a vaše kariéra jako šroťák začíná. Mimochodem můžete virtuálně zažít Ludolfy, kteří vás ve hře doprovází.

Ludolfs - Peter
Měř se s tvým vozidlem se soupeři v aréně ve hře Garbage Garage

Objev zdarma: Hry od Upjers

Zde může hrát každý zdarma. Od roku 2006 vyvíjí Bamberská firma Upjers online hry které se dají hrát zdarma a přímo v prohlížeči bez jakýchkoliv downloadů a instalací softwaru. Hry od Upjers nabízí vše co si srdce přeje. Jestli ekonomické simulace, nebo auto hru jako je Garbage Garage. S Upjers je zábava jistá.

Forum - Garbage Garage