Garbage Garage – Bezplatná zábava s auty

Garbage Garage – Zážitek s auty v prohlížeči

Hry v prohlížeči z Upjers

Garbage Garage – Bezplatná zábava s auty

Tento seting hry je jedinečný. V bezplatné online hře Garbage Garage provozujete své vlastní vrakoviště. Zažijte pestrý svět mezi karoseriemi a boji. Takto začnete ve této online hře, že kupujete staré vozidla a prodáváte pak díly těchto automobilů. Od motoru až po brzdy a baterii.


Garbage Garage

Vrakoviště pro všechny

Bezplatné auto hry jsou dělané pro různé hráče. Jestli mladí, dospělí nebo důchodci. Zde se každý pobaví.

Idea vrakoviště

Garbage Garage vám nabízí mnoho zábavy. Zažijte auto hry zdarma s mnoho skvělými funkcemi.

Tvé vlastní vrakoviště ve hře Garbage Garage
Tuning vozidel je důležité pro soutěže
Ludolfs - Manni
Atraktivní dáma ve hře Garbage Garage

Bezplatné auto hry které jsou zábavné

Garbage Garage obsahuje velké množství funkcí a herních elementů. Jedinečný setting hry je nejlepší dokaz, že bezplatné auto hry zaujímají stále více lidí. Mnoho funkcí ve hře počato garáží, přes černý trh až po arénu umožňují skvělou zábavu. K tomu se dá hra Garbage Garage hrát přímo v prohlížeči přes každý počítač který je připojen k internetu.

Garbage Garage – Funkce

Ve hře Garbage Garage sami rozhodnete kolik chcete vydělat. Jakmile demontujete přivezené vozidla, tak můžete části jako třeba karoserii, okna, motor, baterku a další prodat za nejlepší cenu na trhu. Takto si vyděláte peníze – ve hře zvané GDolary. Prodejní cena se každé dvě sekundy mění. Takže musíte být také rychlí a ceny dobře pozorovat, abyste vydělali co nejvíce peněz.

Ludolfs - Peter
Měř se s tvým vozidlem se soupeři v aréně ve hře Garbage Garage

Hraj zdarma: Hry od Upjers

Je to opravdová fascinace. Hry v prohlížeči hrají milióny hráčů po celém světě. I Bamberský vývojář Upjers GmbH & Co. KG vyvíjí už od roku 2006 bezplatné online hry. K přibližně 30 hrám společnosti Upjers patří i bezplatná online auto hra Garbage Garage.

Forum - Garbage Garage