Garbage Garage » Bezplatná zábava ✔

Garbage Garage – Hra s vrakovištěm

Hry v prohlížeči z Upjers

Garbage Garage – Bezplatná zábava

Tato online hra v prohlížeči vám nabízí skvělé zážitky. Ve hře Garbage Garage se staráte o své vlastní vrakoviště. Na rampě na vašem dvoře demontujete staré vozidla a prodáváte pak díly. Takto si vyděláváte peníze se kterými si vaše vrakoviště stále vylepšujete. S jedinečným game-play a herním settingem vám hra Garbage Garage nabízí skvělou zábavu a to zdarma.


Garbage Garage

Bezplatné hry v prohlížeči

Kdo chce zažít bezplatné online hry v prohlížeči, tomu hra Garbage Garage nabízí pestrou zábavu s mnoho herními možnosti.

Na vrakovišti

Zde se odehrává příběh hry Garbage Garage. S vlastního vrakoviště administrujete vše co se týče nákupu a prodeje vozidel a pokračujete takto v příběhu hry.

Tvé vlastní vrakoviště ve hře Garbage Garage
Tuning vozidel je důležité pro soutěže
Ludolfs - Manni
Atraktivní dáma ve hře Garbage Garage

Garbage Garage – Funkce

Garbage Garage vám nabízí mnoho funkcí. Postavte si své vrakoviště s různými doplňky – od poštovní schránky až k plameňákům. Využijte černého trhu aby jste si mohli levně nakoupit vozidla. Splňte questy a bojujte s vašim upraveným autem proti jiným hráčům v aréně. Garbage Garage vám nabízí ultimativní zážitek v prohlížeči.

Idea hry zdarma

Dají se hrát zdarma, vše co je zapotřebí je jen počítač, emailová adresa a připojení k internetu. Po registraci a uložení účtu můžete ihned začít hrát. Samozřejmě zdarma. Pobavte se s mnoho funkcemi a skvělým herním settingem. Důležité funkce vám vysvětlí bratři Ludolfovi hned k začátku hry v tutoriálu. Po tutoriálu můžete ihned začít a zařídit si krok po kroku své vrakoviště dle svých představ a stanout se nejúspěšnějším šroťákem na celém světě.

Ludolfs - Peter
Měř se s tvým vozidlem se soupeři v aréně ve hře Garbage Garage

Bezplatná zábava: Hry od Upjers

Od roku 2006 vyvíjí Bamberská společnost Upjers takzvané hry v prohlížeči. Jsou to pestré a barevné hry které se dají hrát zdarma přímo v prohlížeči bez jakýchkoliv downloadů a instalace softwaru. Portfolio firmy Upjers obsahuje přes 30 her. Od vrakoviště až po ekonomické simulace. Pro každého něco.

Forum - garbagegarage